مشکل ورود اینستاگرام : برنامه اینستاگرام اجازه ورود نمی دهد چگونه آن را حل کنم؟

ماهانه افراد مختلف میلیاردها بار وارد اکانت اینستاگرام خود می شوند .در میان این ها ممکن است گاهی اوقات شما هنگام ورود به اینستاگرام به مشکل بر بخورید.این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مردم زمان زیادی را برای حل مشکل بدون اینکه بدانند راه‌ حل چه است صرف می کنند.

در این مقاله قصد داریم شما را با چند ارور و راه حل های آن آشنا کنیم که می تواند در مواقع ضروری به دردتان بخورد.

راهنمای مقاله

مشکلات ورود به اینستاگرام – چرا نمی توانید وارد شوید؟

لاگین اینستاگرام

وقتی صحبت از مشکلات ورود به اکانت اینستاگرام می شود دلایل مختلفی وجود دارد که می‌تواند مانع شما از لاگین شود. از وارد کردن اشتباه رمز عبور و نام کاربری گرفته تا مشکلات موجود در خود سیستم  مانع ورود شما به پیج تان شوند.

خبر خوب این است که وب سایت اینستاگرام و سرور هایش به سختی از کار می‌افتند و یا دچار مشکل می‌شوند و اکثراً مشکلات از طرف خود شما هستند که به راحتی می توانید آنها را حل کنید.

رفع مشکلات ورود به اکانت اینستاگرام

ورود اینستاگرام

موقع بروز این مشکل ممکن است دلیل های مختلفی داشته باشد به عنوان مثال اگر شما به تازگی  با یک دستگاه از اکانت تان خارج شده باشید و  بلافاصله با دستگاه دیگری بخواهید که وارد پیج تان شوید با ارور مواجه می شوید یا گاهی اوقات هنگام تعطیلات اینستاگرام اجازه ورود نمی دهد.

هنگام مواجه شدن با ارور های اینستاگرام با پیامهای “متاسفانه مشکلی پیش آمده است” “خطای ناشناخته رخ داده است” “متاسفانه مشکلی در درخواست شما وجود دارد” مواجه میشوید.

اینگونه پیام ها ناامید کننده هستند چراکه خود این پیام ها مبهم هستند و نمی توان راه حل را شناخت . 

 دلایل احتمالی برای اینکه نمی توانید وارد اینستاگرام شوید

در ادامه ما با جزئیات به  دلایلی که شما نمی توانید وارد پیج تا بشوید می پردازیم بعضی از این دلایل ساده هستند و برخی ممکن است کمی پیچیده تر باشند.

اشتباه تایپی در وارد کردن اطلاعات یکی از موانع ورود اینستاگرام

تایپ

یکی از متداول ترین مشکلاتی که شما نمی توانید وارد اکانت اینستاگرام شوید این است که رمز عبور و نام کاربری تان را اشتباه وارد کنید و هنگام تایپ کردن ممکن است که دستتان به کلید های دیگری بخورد دلیل این مشکل بی توجهی و یا عجله است.

استفاده از دستگاه های مختلف

گاهی اوقات شما با تلفن همراه تان از اینستاگرام خارج میشوید و سعی می کنید با دستگاه دیگری مثل کامپیوتر وارد همان اکانت اینستاگرام شوید. در واقع زمانی که اینستاگرام می بیند که شما با دستگاه های مختلفی وارد می شوید  به دلایل امنیتی با هدف جلوگیری از سوء استفاده و هک اجازه ورود به شما نمی دهد توصیه ما به شما این است که با یک دستگاه مشخص از پیج تان استفاده کنید.

 خطاهای سرور

سرور اینستاگرام

خطاها و ارور های سرور مربوط به اینستاگرام میباشند و به ندرت پیش می آید . سرور های اینستاگرام وظیفه ذخیره سازی و بازیابی داده های بسیاری است و مطمئناً گاهی اوقات مشکلاتی پیش می آیند  که باعث قطع ارتباط شما و اینستاگرام می شود.

مشکل قطع ارتباط

یکی از عامل های دیگری که مانع شما می ‌شود قطع ارتباط است . زمانی که ارتباط شما سرورها قطع شده باشد هیج داده ای نمی تواند رد و بدل شود بنابراین شما در لاگین شدن مشکل خواهید داشت تا زمانی که ارتباط وصل شود .

حساب مسدود شده

حساب مسدود شده

این اتفاق اتفاقی است که به ندرت پیش می آید اما اگر شما هنگام استفاده از پیج تان قوانین و شرایط را رعایت نکرده باشید  ممکن است که با این گونه مشکلات مواجه شوید.  در صورت مواجهه با این مشکل تنها و تنها  یک راه حل دارید آن هم ارتباط با ما پشتیبانی است  در غیر این صورت مشکل شما با مرور زمان حل نخواهد شد.

راه حل های مربوط به ورود به اینستاگرام

در ادامه ما به راه‌حل‌های موجود برای لاگین اینستاگرام می‌پردازیم با ما همراه باشید .

وضعیت اینترنت و وای فای شما

اینترنت و وای فای

اگر که در وضعیت اتصال اینترنت شما مشکلی پیش آمده باشد شما نمی توانید وارد اینستاگرام شویم بنابراین وضعیت وای فای و اینترنت خود را بررسی کنید.

 ابتدا بررسی کنید که  آیا به وای فای وصل هستید در صورتی که وای فای وصل نیستید وارد تنظیمات دستگاه (گوشی یا کامپیوتر) شوید و گزینه وای فای را خاموش روشن کنید و در صورت وصل بودن به وای فای  وضعیت شبکه و مودم را بررسی کنید . 

خاموش و روشن کردن دستگاه

اگه شما از گزینه های بالا نتیجه گرفتید بعضی مواقع خاموش و روشن کردن دستگاه می تواند مفید باشد و این یک راه اثبات شده برای حل مشکل ورود اینستاگرام است .

 اپلیکیشن و مرورگرتان را به روزرسانی نمایید

مرورگر

 مطمئن شوید که اپلیکیشن و مرورگری که به کار می‌برید به روز هستند چون اگر به روز نباشند می توانند مشکلات عدیده‌ای مثل مشکل ورود برای شما ایجاد کنند  

فراموش کردن رمز عبور


این اتفاق برای بسیاری از ما پیش می آید   مایی که  دائماً مشغول کار و زندگی هستیم و دغدغه های خود را داریم ممکن است رمز عبور و یا نام کاربری را از یاد ببریم به همین دلیل اگر یوزرنیم و پسوردی که خاطرتان هست را وارد کردید  و موفق به ورود نشدید  می توانید از گزینه forgot password  استفاده کنیددر صورتی که روی این گزینه کلیک کنید یک ایمیل دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن میتوانید رمز عبورتان را تغییر دهید.

 دیسیبل شدن اکانت

اگر هیچ کدام یک از گزینه های بالا مشکل شما را حل نکرد  ممکن است اکانت شما دیسیبل شده باشد  شما باید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید به خاطر داشته باشید که اگر اکانت شما هک شده باشد ممکن است برای جلوگیری از سوء استفاده  بن شده باشد  و صحبت کردن با پشتیبانی اینستاگرام می تواند به شما کمک کند تا مشکل تان را پیدا کنید.

 نتیجه

مشکل ورود به اینستاگرام می تواند وقت گیر و حوصله سر بر باشد  ما در این مقاله به شما چند روش یاد دادیم و امیدواریم که بتواند مشکل شما را حل کند. توجه داشته باشید که در صورت عدم رعایت قوانین اینستاگرام ممکن است شما بلاک شوید در این صورت هیچ راه برگشتی وجود ندارد پس به شما توصیه می کنیم که از قوانین اینستاگرام پیروی کنید تا به مشکل بر نخورید

کامنت بگذارید ...