پروفایل اینستاگرام

از کجا می توان فهمید که چه کسی پروفایل اینستاگرام را چک کرده است؟

اینستاگرام یکی از بهترین و محبوب ترین پلتفرم ها در اینترنت است و دلیل آن این است که افراد زیادی در این شبکه اجتماعی حضور دارند.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه قدر خوب می شد که میتوانستید بفهمید که چه کسی اکانت و پروفایل شما را نگاه کرده است؟

باید بگوییم که شما تنها نیستید و بسیاری از افراد می خواهند بدانند که چه کسی از پروفایل آنها بازدید کرده است!

خبر بد این است که تا به این زمان قابلیتی وجود ندارد که کسانی که پروفایل شما را دیده اند را پیگیری کرد.تنها چیزی که در حال حاضر می توانید انجام دهید این است که اگر پیج شما بیزینس اکانت باشد تعداد بازدید ها از پروفایل تان را بفهید.

راهنمای مقاله

آیا احتمال این وجود دارد که اینستاگرام این قابلیت را به امکانات اش اضافه کند؟

همانطور که قبلا گفتیم، هیچ راهی برای فهمیدن این که چه کسانی از پروفایل اینستاگرام بازدید کرده اند وجود ندارد. اینستاگرام به دنبال حفاظت از حریم خصوصی کاربرانی که از این سرویس استفاده میکنند است، پس این احتمال که قبلیت پیدا کردن افرادی که پیج مان را چک کرده اند بعید به نظر می رسد.

وقتی هم که به صورت کلی به قضیه نگاه میکنیم، امروزه مردم به حریم خصوصی بیشتر حساس شده اند و این کار باعث از بین رفتن اعتماد کاربران می شود.

راه های جایگزین برای پیدا کردن بازدیدکنندگان پیج اینستاگرام

الان که فهمیدیم اینستاگرام همچین قابلیتی را در اپلیکیشن خود ندارد و احتمال اضافه کردن این قابلیت بسیار کم است، سوال این است که آیا برنامه و اپلیکیشن ای وجود دارد که به ما بگوید چه کسی از پروفایل اینستاگرام مان بازدید کرده است؟

جواب این سوال این است که بله، اپلیکیشن هایی وجود دارند منتهی هیچ کدام یک از آنها به درستی کار نمیکنند چون که این برنامه ها نمیتوانند قوانین و حریم شخصی اپ استور و گوگل پلی را زیر پا بگذارند.

همچنین اگر هم اپلیکیشنی خارج از منابع اصلی پیدا کردید، به دلیل این که برنامه اینستاگرام برای موبایل ها درآمد زیادی ایجاد کرده است، بسیار بعید است که به درستی کار کند.

حالا که فهمیدیم راه مستقیمی برای این که بفهمیم چه کسی از پیج مان بازدید کرده است، از راه های غیر مستقیم می توان بخشی از بازدید کنندگان پروفایل را پیدا کرد

راه های غیر مستقیم عبارتند از:

  • بازدیدکنندگان استوری ها
  • بازدیدکنندگان پست ها

زمانی که شما بفهمید چه کسانی از استوری ها و یا پست های شما بازدید کرده اند، به این معنی است که شما بخشی از افرادی که پروفایل شما را چک کرده اند را پیدا کردید.

با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه از راه های غیر مستقیم استفاده کنید.

چه کسانی استوری و هایلایت های اینستاگرام مان را مشاهده کرده اند؟

برای چک کردن این که چه کسی استوری و یا هایلایت های شما را دیده است، یک راه وجود دارد.

در ادامه به شما نحوه پیدا کردن بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام را خواهیم گفت:

  • قدم اول: رو استوری تان کلیک کنید تا آمار مربوط را ببینید.
  • قدم دوم: در قسمت پایین نماد چشم را می بینید که با کلیک روی آن می توانید لیست افرادی که داستان (استوری) شما را دیده اند را تماشا کنید.این افراد شامل کسانی است که شما را فالو می کنند.

چه کسانی پست هایم را مشاهده کرده است؟

یکی از راه های غیر مستقیم،این راه می باشد.در این روش شما نمی توانید همه کسانی را که پست های شما را مشاهده کرده اند را پیدا کنید بلکه می توانید لیست افرادی را که پست های شما را پسندیده اند را ببینید.

توجه داشته باشید که اگر شما پستی در اینستاگرام ندارید، باید پستی ایجاد کنید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

  • قدم اول: پروفایل خود را باز کرده و سراغ پست مورد نظرتان بروید.
  • قدم دوم: در پایین پست، قسمتی هست که تعداد لایک های پست را نشان میدهد.بر روی آن کلیک کنید.

حالا لیست افرادی که پست شما را لایک کرده اند به شما نمایش داده می شود.

نتیجه گیری

با این که بعضی روش هایی وجود دارند که می توان برخی اطلاعات در مورد این که چه کسانی پروفایل اینستاگرام را مشاهده کرده اند بدست آورد، اما متاسفانه روش قطعی برای بدست آوردن تمام افرادی که از پیج شما بازدید کرده اند وجود ندارد و اگر هر برنامه و یا اپلیکیشنی ادعا دارد که میتواند این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد، قصد بر فریب شما دارد و اطلاعات آن دقیق و صحیح نمی باشد چون این اجازه از طرف اینستاگرام داده نشده است.

اگر شما هر گونه پیشنهادی در این باره دارید می توانید با ما در کامنت ها به اشتراک بگذارید.

کامنت بگذارید ...