خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام می تواند engagement برند شما را افزایش دهد. engagement زیاد به معنی شهرت بیشتر است و عاملی برای پیشرفت شماست.

  • Please enter a number from 500 to 10000.
  • 0 تومان

نحوه خرید لایک اینستاگرام

1 - یکی از پکیج های خرید لایک را انتخاب کنید

ما خدمات گوناگونی را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم که می توانید با توجه به نیازتان یکی از آنها را انتخاب نمایید.

2 - آدرس پست را وارد کنید

آدرس پستی که می خواهید لایک شود را وارد نمایید.

3 - پرداخت تان را تکمیل کنید

درگاه های پرداخت ما از پرداخت اینترنتی و رمز پویا پشتیبانی میکنند و شما به راحتی میتوانید پرداخت را انجام دهید.

خرید لایک فوری اینستاگرام با فالوور آفیشیال

پشتیبانی ۲۴ ساعته

اگر تغییری در سفارش تان می خواهید بدهید و یا در سفارشتان دچار مشکل شده اید، مهم نیست که پیج تان بزرگ یا کوجک باشد، ما پشت شما هستیم.

دلایل خرید لایک اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان به پارامتر هایی مانند تعامل اهمیت زیادی قائل است. دریافت لایک یکی از راه های نشان دادن تعامل بالاست و همینطور می تواند سبب دنبال کردن دیگر افراد می شود.

آیا شما اکانت اینستاگرامی برای کسب و کارتان دارید؟ آیا به دنبال این هستید که اعتبارتان زیاد شود و بیشتر دیده شوید؟ پس باید به فکر خریدن لایک اینستاگرام باشید. لایک با کیفیت بالا نه تنها باعث افزایش نرخ engagement می شود بلکه پتانسیل افزایش ترافیک پروفایل شما را نیز افزایش می دهد.

خرید لایک اینستاگرام چه سودی برای شما دارد؟

خرید لایک اینستاگرام فواید بسیاری برای شما به ارمغان می آورد.زمانی که شما برای پست هایتان لایک تهیه کنید به کاربران و اینستاگرام نشان میدهید که پست تان از محبوبیت بالایی برخوردار است.همین عمل هم باعث فالو شدن شما توسط کاربران و هم به اکسپلور رفتن پست شما می شود.

از زمانی که لایک خریدم تا چه زمانی سفارش من تکمیل می شود؟

 زمان تکمیل سفارش بستگی به نوع سفارش و مقدار سفارش شما دارد ولی لازم است بدانید که دریافت مقادیر زیاد لایک در مدت زمان کم از نظر اینستاگرام مشکوک است. فالوورآفیشیال با دقت بسیار بالا سفارش های شما را انجام خواهد تا خیال شما از هر نظر راحت باشد.

اهمیت یک سایت در خرید لایک اینستاگرام

زمانی که شما عبارت خرید لایک را در گوگل سرچ کنید ، ده ها سایت مختلف برای شما نمایش داده خواهد شد.

این سایت ها ، با وعده هایی همچون لایک ارزان فعال و از این قبیل حرف ها و برخی ها با تفاوت ۱۸۰ درجه با قیمت های کذایی کاربران را در قیمت و کیفیت به تردید می اندازند.

برای این که به کیفیت لایکی که سایت فلان دارد، پی ببرید ؛ به نمونه کارهایشان نگاه کنید و خودتان قضاوت کنید.

بهترین زمان خرید لایک چه زمانی است؟

طبیعتا که برای خرید لایک اینستاگرام حتما باید پستی در اینستاگرام داشته باشید. اما بهترین زمان خرید لایک برای پست اینستاگرامی تان بلافاصله پس از آپلود آن در صفحه تان است. در صورتی که این کار را انجام دهید اینستاگرام این سیگنال را دریافت می کند که پست شما از محبوبیت بالایی برخوردار است و این شانس شما را در رفتن به اکسپلور افزایش می دهد.

 پس اگر به دنبال رفتن به اکسپلور اینستاگرام و افزایش بازدید طبیعی کنار این مزیت ها هستید همین الان اقدام کنید