خرید فالوور اینستاگرام

آیا به دنبال این هستید که صفحه ی اینستاگرام و برند شما اعتبار یابد؟ یک پکیج خرید فالوور اینستاگرام برای خودتان انتخاب کنید و منتظر رشد انفجاری باشید! زمانی که دنبال کننده واقعی می خرید پست های شما به اکسپلور می رود و engagement تان افزایش می یابد.

  • Please enter a number from 500 to 10000.
  • 0 تومان

نحوه خرید فالوور اینستاگرام

1 - یکی از پکیج های خرید فالوور را انتخاب کنید

ما خدمات گوناگونی را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم که می توانید با توجه به نیازتان یکی از آنها را انتخاب نمایید.

2 - یوزرنیم تان را وارد کنید

آیدی پیج مورد نظرتان را وارد نمایید.

3 - پرداخت تان را تکمیل کنید

درگاه های پرداخت ما از پرداخت اینترنتی و رمز پویا پشتیبانی میکنند و شما به راحتی میتوانید پرداخت را انجام دهید.

خرید فالوور فوری اینستاگرام با فالوور آفیشیال

تحویل فوری

تمام سرویس های ما تحویل فوری هستند و بسته به نوع سرویس مدت اتمام پروسه از چند دقیقه شروع می شوند.

فالوور با کیفیت بالا

خدمات ما همه این خصوصیت را دارند. اگر به دنبال اعتبار پیج خود هستید، دنبال کننده با کیفیت اینستاگرام بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

پشتیبانی

تیم ما آماده ی پاسخگویی به تمام سوال های شما عزیزان می باشد. وظیفه ی ما رونق بخشیدن به کسب و کار اینستاگرامی شماست.

گارانتی ریزش

در گزینه های خرید، گارانتی ریزش وجود دارد که شما با اضافه کردن آن برای فالوور های خریداری شده گارانتی ۳۰ روزه دریافت میکنید و در صورت ریزش فالوور ها، شما فالوور های جدید از طرف ما دریافت خواهید کرد

دلایل خرید فالوور اینستاگرام

فالوور های بیشتر در صفحه ی شما به این معنی است که شما برند شناخته و معتبری دارید و همینطور نشان دهنده ی این است که مردم علاقه ی بیشتری به شما دارند.

برای داشتن فالوور های اینستاگرامی شما می بایست زمان زیادی صرف جمع کردن فالوور کنید اما تیم ما، در کمترین زمان مخاطبین شما را افزایش خواهد داد.

به طور مشخص، برند های بزرگ مخاطبین بیشتری هم خواهند داشت و رقابت با آنها برای پیج های تازه کار بسیار سخت و تقریبا ناممکن خواهد بود. اما پکیج های ما به شما کمک خواهد کرد تا با برند های بزرگ رقابت کنید.

هر زمینه ای اینفلوئنسرهای خود را دارد، کسانی که مخاطبین زیادی دارند و از پیج شان با راه هایی مثل تبلیغات و فروش محصول درآمد زیادی کسب می کنند. شما با استفاده از خدمات ما می توانید به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید.

یکی از عوامل موفقیت کسب و کار های اینترنتی، کسب اعتماد دیگران می باشد.اعتبار خریدنی نیست و باید به دست آید اما یکی از مواردی که مخاطبین برای اعتماد به آن توجه میکند، تعداد دنبال کنندگان پیج می باشد.

راهنمای خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام چه سودی برای شما دارد؟

 

این واقعیت بر کسی پوشیده نیست که اینستاگرام یک ابزار به شدت قوی و پر مخاطب است.

بالطبع ، با افزایش تعداد کاربران اینستاگرام ، تعداد پیج ها هم افزایش خواهد یافت و شمار مخاطبین اینستاگرام زیادتر خواهد شد.

در حال حاضر ، پیج هایی در اینستاگرام وجود دارند که چند ده میلیون فالوور و دنبال کننده دارند و امروزه داشتن فالوور یک معیاری برای ارزیابی پیج ها از نظر اعتبار و مفید بودن محتوا و… می باشد.

حال شما میتوانید با خرید فالوور اینستاگرام ، جزو افراد و پیج های با اعتبار اینستاگرام شوید و به هدف هایتان در کمترین زمان برسید.

از زمانی که فالوور خریدم تا چه زمانی سفارش من تکمیل می شود؟

تکمیل سفارش مربوط به سرویس خرید فالوور اینستاگرام بستگی به اندازه سفارش شما دارد.

در صورتی که مقدار فالوور مورد سفارش شما زیاد نباشد در سریعترین زمان انجام خواهد شد.

در غیر اینصورت کمی زمانبر خواهد بود، به این دلیل که اگر شما مقدار زیادی فالوور را در مدت زمان کم دریافت کنید ، اینستاگرام صفحه شما را مشکوک خواهد شناخت و این عمل می تواند عواقبی داشته باشد. تیم فالوور آفیشیال این تضمین را به شما می دهد که کلیه سفارشات مشتریان با دقت هر چه تمام انجام خواهد یافت و هیچ گونه خطری پیج شما را تهدید نخواهد کرد.

اهمیت یک سایت در خرید فالوور اینستاگرام

زمانی که شما عبارت خرید فالوور را در گوگل سرچ کنید ، ده ها سایت مختلف برای شما نمایش داده خواهد شد.

این سایت ها ، با وعده هایی همچون فالوور ارزان فعال و از این قبیل حرف ها و برخی ها با تفاوت ۱۸۰ درجه با قیمت های کذایی کاربران را در قیمت و کیفیت به تردید می اندازند.

فالوور آفیشیال این تضمین را به شما میدهد که قیمت های خدمات اش نسبت به کیفیت آن ها بسیار به صرفه است.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که متاسفانه برخی شیادان و کلاهبرداران صرفا به خاطر پول با وعده های توخالی فالوور ارزان فعال و … پیج شما را به خطر می اندازند و از بی کیفیت ترین سرور ها استفاده میکنند.

برای این که از کیفیت خدمات یک سایت مطمئن شوید حتما نمونه کار های آن سایت را به صورت بعد و قبل مشاهده کنید و سپس تصمیم بگیرید.

بهترین زمان خرید فالوور چه زمانی است؟

البته که زمان مناسب برای خرید فالوور بستگی به نقشه راه و برنامه ریزی پیج اینستاگرام شما دارد؛ اما اگر هنوز پستی ندارید با خرید فالوور اینستاگرام میتوانید از اول با قدرت هر چه تمام شروع به تولید محتوا کنید.

اگر قبلا داخل پیج محتوای قرارداده اید ، از این پس با اعتبار بیشتر میتوانید ادامه بدهید.

در صورتی که میخواهید اینفلوئنسر مارکتینگ انجام بدهید ، قبل از انجام این کار، با خرید فالوور اینستاگرام ،بینندگان بیشتری را ترغیب به دنبال کردن و خرید کنید.

چرا قیمت های خرید فالوور اینستاگرام در سایت های مختلف متفاوت است؟

اگر شما کمی در گوگل به جستجوی سایتی برای خرید فالوور اینستاگرام بپردازید متوجه تفاوت زیاد قیمت این سرویس خواهید شد.

سرویس فالوور با قیمت بسیار پایین گویای کیفیت بسیار بد آن خواهد بود و چه بسا بهتر که شما با یک بودجه معین تعداد فالوور کمتر اما با کیفیت دریافت کنید چرا که فالوور بی کیفیت میتواند ضربه های بسیار بزرگی به پبج شما بزند.

برخی ها قیمت های بسیار زیاد برای فالوور اینستاگرام و برخی ها قیمت های بسیار کمی تعیین کرده اند اما همانطور که می دانیم مهمتر از همه کیفیت فالوور هایی است که شما دریافت می کنید.

بعد از این که خیال تان از لحاظ کیفیت فالووری که دربافت می کنید راحت شد قیمت خدمات فالووری که خریداری می کنید باید معقول باشد.

فالوور آفیشیال این تضمین را به شما می دهد که قیمت تمامی سرویس هایش معقول ترین بازار هست و اگر کسی توانست همان خدمات را با قیمت کمتر پیدا کند تمامی هزینه های پرداخت شده را به صورت تمام و کمال پس دهد.