۵ مورد از مزایای خریدن فالوور و لایک برای شما !

راهنمای مقاله

همانطور که می دانید، اینستاگرام به خاطر ویژگی های منحصر به فرد اش که کمتر پلتفرمی آنها را دارد، یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در جهان است. علاوه بر این، شما در این اپلیکیشن می توانید بدون داشتن مشکلات پیچیدگی تبلیغات، کسب و کار خودتان را به مردم معرفی کنید.

آنچه که به عنوان یک برنامه ساده اشتراک گذاری عکس آغاز شد، اکنون به برنامه ای برای ارتباط برقرار کردن انواع افراد تبدیل شده است.امروزه افراد زیادی مثل بازیگران و ورزشکاران و … عضو این شبکه اجتماعی محبوب شده اند.

بنابراین داشتن فالوور و لایک های بالا چیزی است که خیلی از افراد دنبال آنها هستند.طبیعتا به دست آوردن فالوور و لایک به ۲ صورت انجام میگیرد :

۱ – به صورت طبیعی و ارگانیک

۲ –  به صورت پولی

بنابراین در راه اول میتوانید به خودتان تکیه کنید و صفحه ی اینستاگرام تان را با ساختن محتوای جذاب و سرگرم کننده گسترش دهید.

به هر حال به دست آوردن محبوبیت و شهرت در روش اول بسیار کار طاقت فرسا و زمان بر می شود.به خصوص اگر شما صاحب یک بیزینس کوچک و یا حساب شخصی می باشید.

از طرف دیگر سایت های زیادی وجود دارند که با قیمت های مشخصی فالوور و لایک می فروشند.ممکن است شما بگویید که این کار تقلب و دور زدن سیستم است اما خوب است بدانید که این روش همانند روش های تبلیغاتی کار می کند.

همچنین همه ما می دانیم که با توجه به استراتژی گوسفند، چنانچه یک کاربر به صورت تصادفی به پیج شما سر بزند و ببیند که تعداد فالوور هایتان و یا لایک های پست تان زیاد است، او نیز ترغیب به تماشای پست خواهد شد.

پس بیاید به دنیای خرید فالوور و لایک وارد شویم و مزایای خریدن فالوور و لایک را ببینیم.

مزایای داشتن فالوور و لایک

خیلی واضح است که داشتن تعداد بالای فالوور و لایک مزایای زیادی دارد.این به شما این امکان را خواهد داد که کسب و کار، محصول و یا خدمات خود را به راحتی عرضه کنید و اعتماد مخاطبانتان را به راحتی جذب کنید.

بیاید با خودتان رو راست باشید، اگر تبلیغی را در پست و یا استوری یک واینر یا اینفلوینسر مشاهده کردید، در چه صورتی به آن بیشتر اعتماد خواهید کرد؟

در صورتی که فقط ۱۰۰۰ فالوور داشته باشد و یا در صورتی که ۱۰۰.۰۰۰ فالوور داشته باشد؟

می توانید فالوور هایتان را ارتش کوچک شخصی و یا گروه بزرگی از دوستان تان فرض کنید که همیشه گوش به زنگ هستند که ببینند که شما چه چیزی می گویید. همچنین این افراد همواره تعریف شما را به دوستانشان خواهند کرد و باعث رشد پیج شما خواهند شد.

از طرف دیگر تعداد فالوور و لایک روی هم تاثیر می گذارند. به این صورت که اگر شما فالوور زیادی داشته باشید، تعداد بازدید های پست های شما بالا خواهد رفت و در نتیجه لایک های آن پست هم بالا خواهد بود.

همچنین اگر شما موفق به ساخت یک پست جالب و محبوب شدید، باعث وایرال شدن شما در پیج ها و اکسپلور اینستاگرام خواهد شد و طبیعتا که لایک های زیادی خواهد داشت و برای شما فالوور نیز خواهد آورد.

به همین دلیل شما باید به ساخت پست های عالی ادامه بدهید و تبلیغات کنید و فالوور و لایک بخرید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن رشد کنید.اگر نمی خواهید که فالوور های وفادار را از دست بدهید و برعکس، به تعداد فالوور های وفادار بیافزایید باید همه کار هایی که گفته شد را انجام دهید.

مزایای خریدن فالوور و لایک  

زمانی که شما فالوور و لایک می خرید، از یک میانبر برای رسیدن به شهرت و شناخته شدن میرسید و هنگامی که خریدتان را تکمیل کرید، فالوور و لایک هایتان را دریافت خواهید کرد اما کار شما تمام نشده است و باید به ساختن تولید محتوای ارزشمند و همچنین تبلیغات ادامه دهید تا چندین برابر دیگران رشد کنید.

بنابرین خرید فالوور و لایک آسان است اما حفظ جایگاه تان همانند بدست آوردن ۱۰۰ فالوور اول سخت است. ولی این را هم در نظر بگیرید که خریدن دنبال کننده و پسند همچنان می تواند برایتان دنبال کنندگان بیشتری را به ارمغان بیاورد.

مزایای خریدن فالوور و لایک پست ها عبارتند از:

 ۱ – خرید فالوور باعث شهرت و محبوبیت سریع تر شما می شود

شهرت و محبوبیت

طبیعتا، همانگونه که می دانید، خریدن فالوور و لایک اینستاگرام محبوبیت شما را افزایش می دهد این دقیقا همان چیزی است که برای اینستاگرام اهمیت دارد و اگر شما این ویژگی را داشته باشید به اکسپلور اینستاگرام می روید. بنابراین اگر شما علاوه بر این کار ها، پست خوبی را به اشتراک بگذارید، شاهد افزایش دنبال کنندگان پیجتان خواهید بود.این نقطه جایی است که کار های شما به صورت پشت سر هم و دومینو وار پیش می رود و شاهد معجزات می شوید.

۲ –  خرید فالوور و لایک باعث افزایش اعتبار شما در فضای مجازی می شود

اعتبار

به محض این که شخصی وارد پیج شما شد، تعداد فالوور ها و لایک ها می تواند آن شخص را به دنبال کردن شما ترغیب کند و یا از فالو کردن شما باز دارد.

اساسا وقتی شما فالوور و لایک زیادی دارید، شما صاحب اعتبار و قدرت می شوید و بازدیدکنندگان بیشتر به دنبال کردن شما مشتاق می شوند.

همچنین در صورتی که شما یک محصول و یا خدماتی را از اینستاگرام می فروشید، خریدار در صورتی که پیج شما اعتبار داشته باشد به شما اعتماد خواهد کرد در غیر اینصورت اگر محصول شما بهترین و تک ترین محصول هم باشد ولی پیج شما کوچک باشد با توجه به این که کلاهبرداران در فضای مجازی خیلی زیاد شده اند، مخاطب ها به شما اعتماد نخواهند کرد.

ممکن است که فالوور هایی که می خرید همانند فالوور های ارگانیک با شما تعامل نداشته باشند اما می توانند برای شما بازدیدکنندگان وقعی به ارمغان بیاورند.

۳ – یکی از مزایای خریدن فالوور و لایک صرفه جویی در وقت است

صرفه جویی در وقت

رشد دادن پیج فقط با تولید محتوا، پروسه ی بسیار سخت و زمانبری است که می تواند چندیدن سال هم طول بکشد تا این که شما به تعداد مناسب فالوور و لایک برسید.

اما خریدن دنبال کننده و لایک هیچ زمان و یا تلاشی از شما نمی خواهد کافی است اراده کنید تا به تعداد آنها افزوده شود.

صرف تولید محتوا، روزانه از شما ایده های جدید پست و استوری می خواهد و شما حداقل باید روزی ۱ محتوا  و چندین استوری تولید کنید و تک تک پست هایتان را در دیگر پیج ها تبلیغ کنید و این کار را به صورت شبانه روزی و در خوش بینانه ترین حالت به مدت

 ۱ سال انجام دهید.

یعنی ۳۶۵ پست و بالای ۱۰۰۰ استوری!!

با این حال با خریدن فالوور و لایک در تلف کردن بیهوده زمان صرفه جویی کنید اما این به این معنی نیست که شما با خریدن این محصولات نباید تلاشی بکنید بلکه با این معنی است که شما از رقیبانتان حداقل ۱ ۲ سال جلو می افتید.  

۴ – عامل “ترند” بزرگترین عامل پیشرفت پیج های اینستاگرامی

ترند شدن

وقتی که چیزی خیلی مشهور می شود و بین مردم دست به دست می شود به آن اصطلاحا trend گفته می شود و مردم هم نمی خواهند که از ترند ها عقب بیوفتند به همین دلیل است حواشی اینستاگرامی هر روز اتفاق می افتد و با این که اکثر آنها ساختگی هستند و مردم هم از این با خبر اند اما باز هم دنبال می کنند.

بنابراین زمانی که پیجی تازه کار فالوور و لایک های بالایی دارد، مردم هم کنجکاو می شوند که چه چیزی در این پیج وجود دارد ک هبا وجود تازه کار بودن، چند ده هزار فالوور دارد؟

اینستاگرام هم به ترند شدن پیج ها علاقه زیادی دارد و در صورتی که مشاهده کند، پیجی ترند شده است آن را به افراد زیادی نشان می دهد.

نتیجه گیری

در پایان باید گفت که همه این عوامل مانند اثر پروانه ای عمل میکنند و طبیعتا هر کسی از همه عوامل برای رشد اش استفاده کند در کمترین زمان به بهترین نتیجه خواهد رسید.

اگر شما فالوور بخرید برایتان لایک های بیشتری خواهد آورد، برعکس، اگر لایک بخرید برایتان فالوور خواهد آورد.

از طرف دیگر تولید محتوای خوب و تبلیغات هوشمند، برای شما هم فالوور و هم لایک به ارمغان خواهد آورد و کسی که همه این عوامل را بداند و از آنها استفاده کند قطعا به نتیجه خواهد رسید.

ما با ارایه بهترین خدمات اینستاگرامی اینجا هستیم تا به شما در این راه کمک کنیم.

کامنت بگذارید ...